rain
Multi-Purpose Website Design

طراحی وب سایت های چند منظوره

طراحی وب سایت چند منظوره در تجارت الکترونیک متشکل شده از صدها صفحه که هرکدام محصولات خاصی را همراه با جزئیات کامل به نمایش می گذارد و داشتن یک سایت به تنهایی این امکان را به شما می دهد که همه محصولات و خدمات خود را تنها در یک محل به نمایش در آورید .

در حالیکه فرض کنید شما چند وب سایت مختلف دارید ، طراحی آنها را به می توانید به گونه ای انجام دهید که هر یک بر روی یک سرویس و خدمات مختلف تمرکز داشته و می توانید خدمات سایت خود را به صورت هدفمند طبقه بندی کنید .

گسترش کسب و کار با طراحی وب سایت چندمنظوره

با طراحی وب سایت چند منظوره کسب و کار شما در سطح تجاری را ارتقاء داده و علاوه بر کسب رتبه های بلا در موتورهای جستجو در جستجوهای محلی می تواند به گرفتن کسب رتبه های بالا در دیگر کشورها تمرکز کنید .

هزینه کمتر در آینده

ممکن است طراحی سایت چند منظوره هزینه بر به نظر بیاید. اما بواسطه بستر وسیعی که فراهم میشود امکان نگهداری، پشتیبانی، توسعه و گسترش آن را آسان و ارزان میکند.

از آنجا که طراحی سایت حرفه ای از صفر تا صد به طور اصولی و استاندارد انجام میشود، احتمال انجام تغییرات بنیادین در سایت بعد از گذر زمان بسیار کم است.

تمایز با رقبا

احتمالا تعداد زیادی از رقبای شما هنوز به اهمیت برخورداری از یک سایت حرفه ای و ایده آل پی نبرده اند.

ما می توانیم با طراحی سایت حرفه ای سکوی پرتابی برای تجارت شما فراهم میکند تا بتوانید با قدرت نسبت به رقبایتان پیشتاز باشید. بسیاری از افراد همچنان از استراتژی قدیمی طراحی سایت استفاده کرده و از اهمیت و تاثیر یک سایت حرفه ای خلاقانه آگاه نیستند.

جذب کاربر بیشتر

هدف نهایی در طراحی سایت، جذب حداکثری مخاطب است. با طراحی یک رابط کاربری حرفه ای برای سایت، میتوانید بازدیدکنندگانی دائمی برای خود به ارمغان آورید.

ما با تحلیل کامل رفتار بازدیدکنندگان به کمک ابزار تخصصی و همچنین تجربه ی چندین ساله خود، طراحی وبسایت را به سبکی انجام میدهد که جذب حداکثری مخاطب وفادار محقق شود.